Био телешка саздърма, буркан 670 гр., бр. от Дивата Ферма

Дивата Ферма 2-12

20.30 лв.

Произход: България

Посочената цена е за един брой буркан.

Съставки: телешко месо, дафинов лист, кимион, черен пипер, сол.

- +
Категории: ,